Обробка даних...

Завантаження
Завантаження
Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Пошук
Пошук
Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Львiвенергозбут

Знайти

Електрозаправка швидкісна

Клієнти ТОВ "Львівенергозбут" можуть скористатися додатковими послугами від наших партнерів.
 

Львівська обл.
м. Львів
вул. Шевченка, 1


Електрозаправочна станція австрійського виробництва Kostad CPC 60 — це швидкісна зарядна станція постійного струму на 60 кВт⋅год та змінного на 22 кВт⋅год, призначена для надійного заряджання всіх видів електромобілів та електробусів.

Головною особливістю електрозаправки є здатність заряджати одночасно кілька електрокарів, як постійним (DC), так і змінним (АС) струмом через конектори CHAdeMO, CCS Combo 2 та універсальний роз’ємам Type 2.

Повний заряд електромобіля можна отримати від 30 до 120 хвилин. Високої швидкості та великої потужності вдається досягти завдяки заряджанню з постійним струмом батареї електромобіля напряму, без задіяння вбудованого в електромобіль перетворювача змінного струму в постійний (інвертора).

На швидкісній зарядній станції надається преміальний сервіс заряджання електромобілів та цілодобової служби підтримки клієнтів. Відтак, кожен власник електрокару може забронювати електрозарядну станцію на бажаний час та бути впевненим у доступності зарядної станції у попередньо заброньований період часу.

Заправка австрійської компанії Kostad є сертифікована та безпечною, вона використовує комплектуючі німецької компанії Siemens, лідера у сфері інженерних рішень для широкого спектру галузей.

Як скористатись електрозаправкою:

  1. завантажити програму TO-U у смартфоні та зареєструватись;
  2. поповнити особовий рахунок в програмі коштами для можливості зарядки;
  3. обрати локацію ЕЗС;
  4. скористатись послугою «зарезервувати»;
  5. приїхати на ЕЗС у визначений час;
  6. отримувати сповіщення про процес заряджання електрокара та її завершення;
  7. додаток TO-U самостійно спише кошти з особового рахунку клієнта після завершення сесії зарядки у розмірі фактично спожитих електромобілем кВт. GO TO-U (жодної плати за оренду конекторів чи прихованих платежів).
 
facebookyoutube