Обробка даних...

Завантаження
Завантаження
Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Пошук
Пошук
Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Львiвенергозбут

Знайти

Комерційні пропозиції для побутових клієнтів

Відповідно до нового ЗУ «Про ринок електричної енергії» першим етапом реформування ринку енергетики є розділення всіх обленерго на дві компанії – оператора системи розподілу (ОСР) та постачальника універсальних послуг. Тому у 2018 році на ринку електроенергії розпочала свою діяльність нова компанія — ТОВ «Львівенергозбут», яка створена на базі дирекції та відділень електропостачання ПрАТ «Львівобленерго».
 
З 1 січня 2019 року постачання електричної енергії побутовим споживачам на території Львівської області здійснюватиме ТОВ «Львівенергозбут».  Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послугах № 1268 від 26 жовтня 2018 року визначено ТОВ «Львівенергозбут» постачальником універсальних послуг.        

І вже незабаром побутові споживачі, які розташовані на території Львівської області рахунки за електроенергію будуть отримувати від ТОВ "Львівенергозбут".
 
Процес відокремлення ТОВ «Львівенергозбут» від ПрАТ «Львівообленерго» пройде для населення майже непомітно.
 
Заява-приєднання, яку отримають наші клієнти має на меті проінформувати про зміни, які відбуваються в енергетиці України. Її клієнти можуть заповнити і надати адресату за власним бажанням.

Зразок заяви-приєднання для побутових споживачів (населення)


ВАЖЛИВО! ПОБУТОВИМ СПОЖИВАЧАМ (НАСЕЛЕННЮ) НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО КУДИСЬ ЙТИ ЧИ ЇХАТИ ДЛЯ УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ!Достатньо продовжувати споживати електроенергію і оплатити рахунок за світло — Ви автоматично станете клієнтом «Львівенергозбуту».
 
Адже, відповідно до ЗУ «Про ринок електроенергії» фактом приєднання до умов договору постачання універсальних послуг є вчинення споживачем хоча б однієї з перелічених дій:
 
• факт споживання електричної енергії
• оплата рахунку постачальника універсальної послуги
• надання підписаної заяви-приєднання (за бажанням).
 
Що стосується Договорів, то спеціально йти, щоб їх переукласти, не доведеться. На сайті компанії та в ЦОКах у відкритому доступі буде розміщено Договір.

Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (завантажити)


КОМЕРЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ УНІВЕРСАЛЬНОЇ ПОСЛУГИ:

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «Універсальна – Побут 1»


КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «Універсальна – Побут 2»


КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «Універсальна – Побут 1»
, яка діяла до 31.12.2021р. (з пролонгацією)

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «Універсальна – Побут 2», діяла до 31.12.2021р. (з пролонгацією)


КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «Універсальна – Побут 1
», яка діяла до 31.12.2020 р. (з пролонгацією)

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «Універсальна – Побут 2
», яка діяла до 31.12.2020 р. (з пролонгацією)

ТАРИФИ

Тарифи для побутових споживачів


Побутовий споживач – це індивідуальний побутовий споживач (фізична особа, яка використовує електричну енергію для забезпечення власних побутових потреб, що не включають професійну та/або господарську діяльність), або колективний побутовий споживач (юридична особа, яка створена шляхом об’єднання фізичних осіб - побутових споживачів та розраховується за електричну енергію за загальним розрахунковим засобом обліку в обсягах електричної енергії, спожитої для забезпечення власних побутових потреб фізичних осіб, що не включають професійну та/або господарську діяльність).

1
facebookyoutube