Обробка даних...

Завантаження
Завантаження
Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Пошук
Пошук
Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Львiвенергозбут

Знайти

Про виплати за "зеленим" тарифом

25.05.2022
До уваги побутових споживачів (власників приватних домогосподарств), які уклали договір купівлі-продажу електроенергії за «зеленим» тарифом.

НЕК «Укренерго» здійснило оплату за договором про надання послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел за лютий 2022року.

ТОВ «Львівенергозбут», отримавши оплату від НЕК "Укренерго", здійснило виплати за електроенергію, генеровану установками приватних домогосподарств у лютому 2022р.

Згідно з постановою НКРЕКП № 396 від 26 квітня 2022 р. (із змінами та доповненнями), на період дії воєнного стану в Україні діятиме окремий порядок виплат за "зеленим" тарифом. Відтак, власники генеруючих установок отримуватимуть мінімальний гарантований розмір оплати за вироблені обсяги електричної енергії.

Розмір оплати розраховуватиметься за спеціальною формулою, яка залежатиме від надходження грошових коштів за електричну енергію від споживачів у відповідному календарному місяці.

Власники генеруючих установок отримуватимуть оплату за продану електричну енергію у розмірі не менше мінімального гарантованого розміру, не пізніше 60 днів після закінчення розрахункового періоду.

Решту оплати вартості за відпущену електричну енергію генеруючими установками приватних домогосподарств буде проводитись щомісячно рівними частинами, починаючи з першого дня після спливу 60-денного строку після припинення або скасування воєнного стану, протягом періоду, який відповідає строку дії в Україні воєнного стану, а також протягом 60 днів після його припинення чи скасування, з урахуванням проведених мінімальних гарантованих оплат. 

facebookyoutube