Обробка даних...

Завантаження
Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Пошук
Пошук
Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Львiвенергозбут

Знайти

До уваги побутових споживачів (власників приватних домогосподарств), які уклали договір купівлі-продажу електроенергії за «зеленим» тарифом

21.10.2021
Інформуємо Вас, що станом на сьогоднішній день НЕК «Укренерго» не здійснило оплати ТОВ «Львівенергозбут» за вересень 2021 року за договором про надання послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел.

Виплата за електроенергію, генеровану установками приватних домогосподарств, буде здійснена після того, як НЕК «Укренерго» розрахується із ТОВ «Львівенергозбут» за надану послугу.

Сподіваємось на Ваше розуміння у ситуації, що склалася.

Для інформації:
Відповідно до договору про надання послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел, що був укладений між ТОВ «Львівенергозбут» (Постачальник послуг) та ПрАТ «НЕК «Укренерго» (Замовник), Замовник оплачує Постачальнику вартість наданих послуг за цим Договором згідно постанов НКРЕКП виходячи з фактичних обсягів купівлі виробленої електричної енергії генеруючими установками у приватних домогосподарств за «зеленим» тарифом.

Така оплата, яка має здійснюватися ПрАТ «НЕК «Укренерго» на виконання умов цього Договору, є єдиним джерелом для ТОВ «Львівенергозбут» щодо виконання своїх грошових зобов’язань перед споживачами щодо проведення повної оплати за вироблену електричну енергію генеруючими електроустановками на підставі договорів про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом приватним домогосподарством.

Слід зазначити, що величина «зеленого» тарифу є в рази більшою від ціни за якою постачальники універсальних послуг здійснюють закупівлю електричної енергії на сегментах ринку електричної енергії.

ПрАТ «НЕК «Укренерго» на сьогодні не оплатило ТОВ «Львівенергозбут» надані послуги за цим Договором за вересень 2021 р. в розмірі 15,9 млн. грн.

З урахуванням вищенаведеного, інформуємо, що у ТОВ «Львівенергозбут» відсутні вільні фінансові ресурси для виплати споживачам за обсяги виробленої електроенергії генеруючими електроустановками приватних домогосподарств за «зеленим» тарифом за вересень 2021 р.

А відтак, виплата за електроенергію, генеровану установками приватних домогосподарств за вересень 2021 р., буде здійснена після того, як ПрАТ «НЕК «Укренерго» оплатить ТОВ «Львівенергозбут» послугу за вказаним Договором в розмірі 15,9 млн. грн. 


facebookyoutube