Обробка даних...

Завантаження
Завантаження
Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Пошук
Пошук
Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Львiвенергозбут

Знайти

Універсальна послуга: пропозиції

Відповідно до нового ЗУ «Про ринок електричної енергії» першим етапом реформування ринку енергетики є розділення всіх обленерго на дві компанії – оператора системи розподілу (ОСР) та постачальника універсальних послуг. Тому у 2018 році на ринку електроенергії розпочала свою діяльність нова компанія — ТОВ «Львівенергозбут», яка створена на базі дирекції та відділень електропостачання ПрАТ «Львівобленерго».
 
З 1 січня 2019 року постачання електричної енергії малим непобутовим споживачам на території Львівської області здійснюватиме ТОВ «Львівенергозбут».  Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послугах № 1268 від 26 жовтня 2018 року визначено ТОВ «Львівенергозбут» постачальником універсальних послуг.        

І вже незабаром малі непобутові споживачі, які розташовані на території Львівської області рахунки за електроенергію будуть отримувати від ТОВ "Львівенергозбут".
 
Відповідно до ЗУ «Про ринок електроенергії» фактом приєднання до умов договору постачання універсальних послуг є вчинення споживачем хоча б однієї з перелічених дій:
 
• факт споживання електричної енергії
• оплата рахунку постачальника універсальної послуги
• надання підписаної заяви-приєднання (за бажанням).
 
Заява-приєднання


Що стосується Договорів, то спеціально йти, щоб їх переукласти, не доведеться. На сайті компанії та в ЦОКах у відкритому доступі буде розміщено Договір.

Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (завантажити)


КОМЕРЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ УНІВЕРСАЛЬНОЇ ПОСЛУГИ:

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «Універсальна – 3/1 (непобутові)»


КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «Універсальна – 3 (непобутові)»


КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «Універсальна – 4 (інші непобутові)»


КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «Універсальна – 3 (непобутові)»
, що діяла до 31.12.2021р. (з пролонгацією)

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «Універсальна – 4 (інші непобутові)»
, що діяла до 31.12.2021р. (з пролонгацією)

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «Універсальна – 3 (непобутові)»
, що діяла до 31.12.2020 р (з пролонгацією)
КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «Універсальна – 4 (інші непобутові)»
, що діяла до 31.12.2020 р (з пролонгацією)

ТАРИФИ

Тарифи на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ “Львівенергозбут” (крім побутових споживачів)


Малий непобутовий споживач – споживач, який купує електричну енергію для власного споживання, що не є побутовим споживачем, та електроустановки якого приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт.

Важливо! Тимчасово на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року включно універсальні послуги, окрім побутових та малих непобутових споживачів, надавались постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт, поширювались всі права та обов’язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг. 
1
facebookyoutube