Обробка даних...

Завантаження
Завантаження
Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Пошук
Пошук
Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Львiвенергозбут

Знайти

Рахунок за електроенергію — на email і через SMS!

Нова послуга для наших клієнтів!

Відтепер рахунок за електроенергію Ви можете отримати на електронну пошту, а інформацію про нарахування за світло — SMS - повідомленням на Ваш телефон.

Як скористатись новою послугою? Для цього заповніть, будь ласка, форму:

Логін
Десятизначний код клієнта:
Пароль
Електронна пошта:
email
Номер мобільного телефону:
 Даю згоду на обробку персональних даних
 
* Якщо Ви бажаєте відмовитись отримувати інформацію про нарахування за електроенергію, введіть Ваш десятизначний код та номер мобільного телефону і натисніть "Відмовитись".
 
 

Після заповнення анкети Ви будете отримувати в електронному вигляді рахунок за електроенергію та інформацію про нарахування.

Важливо! Свій десятизначний код можна дізнатись з рахунку за електроенергію за попередні періоди або з квитанції про оплату, яку Ви отримали в пункті прийому платежів.

Як отримати рахунок через SMS?

Надішліть безкоштовне повідомлення на номер 5959, у якому вкажіть Ваш особовий рахунок і суму до оплати (через пробіл).

Наприклад:
1234567890 100


УВАГА!!!Щоб отримати рахунок на оплату за фактично спожиту електроенергію протягом розрахункового місяця, необхідно подати показ лічильника протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця)!

Звертаємо Вашу увагу, що лист з рахунком не надійде якщо Ваша електронна адреса зареєстрована на заборонених в Україні сервісах ("mail.ru", "yandex" та ін.).

facebookyoutube