Обробка даних...

Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Львiвенергозбут

Любомира Романишин: Вірити в людей, поважати їх працю – і можна подолати все!

28.07.2020
Ми – частина громади Львівщини, живемо поруч з Вами і працюємо для Вас. У рубриці #ЛЕЗпронас розповімо Вам про працівників енергопостачальної компанії «Львівенергозбуту», які вклали у компанію знання та душу.

Знайомтесь: Любомира Романишин, заступник начальника відділу енергопостачання і тарифного планування. Стаж роботи в енергетиці - понад 30 років.

Чим для Вас є «Львівенергозбут»?
Перш за все це не просто фірма, яка працює два роки. Фундамент закладався дуже давно – близько 20 років тому, коли була перша спроба створення відділень електропостачання, як структурних підрозділів теперішнього оператора системи розподілу. Вже тоді визначились основні напрямки роботи цієї структури. А після реформи енергоринку ми розпочали роботу у енергопостачальній компанії «Львівенергозбут». У подальшому ми розвивались, вчились, набували досвіду. І на сьогоднішній день «Львівенергозбут» – це команда професіоналів. Для мене особисто це ще і дуже хороші люди, з якими пройдено немалий шлях, до яких в мене повага і вдячність.

У чому полягає Ваша робота у «ЛЕЗ»?
Моя робота пов’язана з формуванням цін та тарифів.

Що найбільше любите в роботі?
Починати щось нове. Коли починаєш з нуля і доходиш до результату, усвідомлюєш, скільки нових знань набула і отримуєш задоволення від них.

Найцінніше вміння, яке Ви отримали у «ЛЕЗ»?
Вдосконалювати своє вміння та знання потрібно завжди. Навіть тоді, коли ти вже маєш певний досвід. Найцінніше вміння – це, скоріше, життєві навички: сприймати життя на позитиві, а труднощі сприймати як проблему, яку просто потрібно вирішити.

Виклики, з якими зустрічаєтесь у роботі?
Звичайно, були проблеми в роботі, але це просто робочі моменти, які завжди можна вирішити. Тому що поруч – надійні колеги, працівники відділу, районів, які добросовісно працюють, на яких завжди можна розраховувати і які не підведуть.

Ваш рецепт подолання робочих викликів?
Вірити в людей, поважати їх працю – тоді можна подолати все.

Девіз у роботі і житті?
Немає поняття «Я цього не вмію», а є «Я цього не робила. Почну робити – буду вміти».

Чим захоплюєтесь і що для Вас означає це захоплення?
Захоплення – це заняття, на яке мені не шкода часу і сил. Для мене це мої діти і онуки. А онуки в мене – одні виростають, інші підростають. У нас з ними спільні подорожі, ігри, казки. Це завжди нові емоції, атмосфера дитинства і молодості.