Обробка даних...

Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Львiвенергозбут

Швейцарський апарат штучної вентиляції легень – для Центру легеневого здоров’я у Львові

26.06.2020

У період пікового зростання захворюваності мешканців Львівщини на COVID-19, енергопостачальна компанія «Львівенергозбут» у найкоротші терміни придбала і передала Центру легеневого здоров’я у Львові високоточний швейцарський апарат штучної вентиляції легень HAMILTON-C3.  

Сьогодні, 26 червня, керівник ТОВ «Львівенергозбут» Костянтин Ющак вручив апарат ШВЛ генеральному директору Центру легеневого здоров’я Любомиру Раку.  

За даними виробника, апарат ШВЛ HAMILTON-C3 виробництва Швейцарії належить до останнього покоління подібних пристроїв та характеризується широкими функціональними можливостями:

·         вентиляція легень у дорослих, дітей та немовлят;
·         розширені режими вентиляції;
·         інтегрована високопоточна оксигенотерапія (киснева терапія);
·         інструмент для захисту легень тощо.

Крім того, новий компактний апарат ШВЛ дозволить медикам Центру здійснювати вентиляцію легень пацієнтів під час транспортування в межах медичного закладу, навіть коли немає доступу до зовнішніх джерел живлення.

Відтепер у розпорядженні Центру легеневого здоров’я є 2 апарати ШВЛ HAMILTON-C3, 5 апаратів HAMILTON-C1 та 2 апарати HAMILTON-C6. За словами Любомира Рака, сьогодні у реанімаційному відділенні закладу знаходиться 9 пацієнтів, з них 3-є підключені до апаратів ШВЛ.

Центр легеневого здоров’я у Львові є одним із опорних медичних закладів Львівщини у боротьбі проти COVID-19. Станом на сьогодні, на лікуванні у Центрі знаходиться 142 пацієнти з діагнозом пневмонія, серед яких у 103 осіб діагностовано пневмонію, спричинену вірусом SARS-CoV-2.