Обробка даних...

Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Львiвенергозбут

ОФІЦІЙНО: НКРЕКП спростувала інформацію про підняття тарифів для населення

08.05.2020

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг спростувала інформацію про підняття тарифів на електроенергію для населення.

Про це йдеться на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг: http://www.nerc.gov.ua/?news=10174

Під час круглого столу 5-го травня 2020 року щодо кризового стану в енергетиці, НКРЕКП були представлені можливі сценарії фінансового збалансування на ринку електричної енергії.

Зокрема, мова йшла про стабілізацію рівня оптових цін, сценарії зниження «зелених» тарифів, поступове вирівнювання тарифів для різних категорій споживачів та про інші заходи.

Комісія, як і вся енергетична спільнота, завжди послідовно виступала за ліквідацію перехресного субсидіювання на ринку електричної енергії.  Втім, з введенням в дію з 1-го липня 2019 року нової моделі ринку електричної енергії, тарифи для населення регулюються через механізм покладання спеціальних обов’язків на ринку електричної енергії, який встановлюється відповідним рішенням Кабінету Міністрів України. 

НКРЕКП закликає засоби масової інформації не розповсюджувати недостовірну інформацію.

.