Обробка даних...

Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту
Людям із порушенням зору Людям із порушенням зору

Львiвенергозбут

Львівські енергетики долучились до подолання епідемії коронавірусу

26.03.2020

Львівські енергетики активно реалізовують проекти для протидії поширенню коронавірусу та допомоги у лікуванні хворих на COVID-19.

На боротьбу з епідемією вже виділено близько 3 млн грн.

Так, ТОВ «Львівенергозбут» разом зі своїм генеральним парнетром ПрАТ «Львівобленерго» придбали два сучасних апарати штучної вентиляції легень швейцарського виробництва HAMILTON C-3 для однієї з львівських лікарень.

За даними виробника, це компактний апарат з широкими функціональними можливостями, а саме: вентиляція легень у дорослих, дітей та немовлят; розширені режими вентиляції; інтегрована високопоточна оксигенотерапія (киснева терапія); інструмент для захисту легень тощо.

Завдяки вбудованому акумулятору великої ємності HAMILTON C-3 дозволяє здійснювати вентиляцію легень пацієнтів під час транспортування в межах медичного закладу, коли немає доступу до зовнішніх джерел живлення.

Львівські енергетики продовжуватимуть моніторинг потреб лікарень і надалі надаватимуть допомогу медикам, адже розуміють - лише спільними зусиллями влади, суспільства та бізнесу можна ефективно протидіяти небезпечній хворобі.

Соціальну ініціативу ТОВ «Львівенергозбут» здійснює спільно з компанією генеральним партнером ПрАТ «Львівобленерго».

Додамо, що енергетика — це одна з тих галузей, яка продовжує працювати в умовах епідемії та карантину. Тож зважаючи на необхідність фізичної присутності працівників на робочих місцях, «Львівенергозбут» забезпечує засобами захисту колектив компанії: захисні маски, дезінфікуючі засоби для рук та поверхонь тощо.
.