Обробка даних...

Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Львiвенергозбут

Львівські енергетики долучились до подолання епідемії коронавірусу

26.03.2020

Львівські енергетики активно реалізовують проекти для протидії поширенню коронавірусу та допомоги у лікуванні хворих на COVID-19.

На боротьбу з епідемією вже виділено близько 3 млн грн.

Так, ТОВ «Львівенергозбут» разом зі своїм генеральним парнетром ПрАТ «Львівобленерго» придбали два сучасних апарати штучної вентиляції легень швейцарського виробництва HAMILTON C-3 для однієї з львівських лікарень.

За даними виробника, це компактний апарат з широкими функціональними можливостями, а саме: вентиляція легень у дорослих, дітей та немовлят; розширені режими вентиляції; інтегрована високопоточна оксигенотерапія (киснева терапія); інструмент для захисту легень тощо.

Завдяки вбудованому акумулятору великої ємності HAMILTON C-3 дозволяє здійснювати вентиляцію легень пацієнтів під час транспортування в межах медичного закладу, коли немає доступу до зовнішніх джерел живлення.

Львівські енергетики продовжуватимуть моніторинг потреб лікарень і надалі надаватимуть допомогу медикам, адже розуміють - лише спільними зусиллями влади, суспільства та бізнесу можна ефективно протидіяти небезпечній хворобі.

Соціальну ініціативу ТОВ «Львівенергозбут» здійснює спільно з компанією генеральним партнером ПрАТ «Львівобленерго».

Додамо, що енергетика — це одна з тих галузей, яка продовжує працювати в умовах епідемії та карантину. Тож зважаючи на необхідність фізичної присутності працівників на робочих місцях, «Львівенергозбут» забезпечує засобами захисту колектив компанії: захисні маски, дезінфікуючі засоби для рук та поверхонь тощо.
.