Обробка даних...

Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Львiвенергозбут

Право на пільгу визначають органи соціального захисту, а не електропостачальник!

19.11.2019
До уваги побутових споживачів електричної енергії!  

ТОВ «Львівенергозбут», як постачальник електричної енергії, турбується про кожного клієнта і вважає своїм обов’язком проінформувати про зміну виплат пільг.

Так, з 1 жовтня 2019 року в Україні запроваджено новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг (монетизація пільг).

Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі затверджено Постановою Кабінету Міністрів України № 373 від 17.04.2019р. Згідно з Порядком, право на отримання пільг, встановлених законами України, визначається структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення розраховують щомісяця суму пільги, виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом; кількості членів сім’ї, які мають таке право відповідно до законодавчих актів; та з урахуванням встановлених цін/тарифів (внесків) і державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування.

Відтак, для отримання інформації про нарахування пільги, пільговикам необхідно звертатися саме до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Прес-служба ТОВ "Львівенергозбут"