Обробка даних...

Львiвенергозбут

Вітаємо перших переможців акції від ТОВ «Львівенергозбут» та iPay.ua!

03.10.2019
Щасливим володарем смартфону Xiaomi 9T PRO став наш клієнт з містечка Добротвір Кам’янка-Бузького району (десятизначний код 060****423, оплата за послуги електропостачання здійснена 21 серпня о 11:49 год).

Переможця акції визначили з допомогою сервісу RANDOM.ORG.

Окрім цього, ще сто наших клієнтів відповідно до списку переможців, які сплатили за електроенергію через особистий кабінет ТОВ "Львівенергозбут" за допомогою опції "iPay.ua - Оплата з призами", отримають поповнення  мобільного рахунку на 50 гривень. Переможцям надішлють відповідні SMS-повідомлення.  

А всі учасники акції "iPay.ua - Оплата з призами" отримали гарантований подарунок — промокод на знижку 7% від інтернет-магазину оригінальної парфюмерії та косметики Parfums.ua

Нагадаємо, що клієнти ТОВ «Львівенергозбут» можуть виграти призи, сплативши за електроенергію онлайн без комісії через особистий кабінет ТОВ "Львівенергозбут" за допомогою опції "iPay.ua - Оплата з призами".

Щомісяця протягом осені розігруватимуть такі подарунки:
  • ГАРАНТОВАНИЙ ПРИЗ кожному учаснику: промокод на знижку від інтернет-магазину оригінальної парфюмерії та косметики Parfums.ua
  • 100 поповнень мобільного рахунку на 50 гривень
  • СУПЕР ПРИЗ МІСЯЦЯ: сучасний смартфон Xiaomi 9T PRO
Умова участі в акції - сплата послуг електропостачання до 25 числа поточного місяця: за вересень — до 25 жовтня і за жовтень — до 25 листопада.

З офіційними правилами акції Ви можете ознайомитись на сайті: http://lez.com.ua/novyny~2775