Обробка даних...

Львiвенергозбут

Як подати показник побутовим клієнтам оператора системи розподілу ПрАТ «Львівобленерго»? Роз’яснення

27.09.2019
Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що згідно з Правилами роздрібного ринку електричної енергії споживач, що є побутовий ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ передати оператору системи розподілу (ПрАТ «Львівобленерго») показники електролічильника протягом 2 робочих днів до кінця розрахункового місяця та протягом 3 робочих днів наступного розрахункового періоду.

Відтак, дані Вашого електроспоживання за вересень необхідно повідомити з 27 вересня до 3 жовтня включно.

ПрАТ «Львівобленерго» приймає показники лічильника зручним для Вас способом:
•    на номер 295-85-13 без з'єднання з оператором;
•    SMS-повідомленням на короткий номер 5068 (у повідомленні потрібно вказати два значення у форматі: десятизначний код пробіл показник);
•    на електронну пошту pokaz@loe.lviv.ua (у листі потрібно вказати два значення у форматі: десятизначний код пробіл показник);
•    в онлайн-сервісі «Персональний кабінет» https://info.loe.lviv.ua;
•    через веб-чат на сайті «Львівобленерго»: www.loe.lviv.ua;
•    через веб-чат на сайті «Львівенергозбут»: www.lez.com.ua

Окрім цього, запрацювали нові cервіси подачі показників у Telegram, Viber, Skype та Facebook-messenger. Аби перейти на сторінку сервісу скористайтесь QR-кодами:
.

Також Ви можете знайти сервіс подачі показників через пошук за назвою компанії — Львівобленерго.

ВАЖЛИВО! З 4 ГРУДНЯ 2019 РОКУ ПОКАЗНИКИ БУДУТЬ ПРИЙМАТИСЯ ВИКЛЮЧНО ЗАЗНАЧЕНИМИ ВИЩЕ СПОСОБАМИ.

Чи прийматимуть показники у Центрі обслуговування клієнтів ТОВ «Львівенергозбут»?

У разі відсутності можливості передати показник в інший спосіб, до 4 грудня 2019 року побутові споживачі можуть повідомляти дані лічильників у Центрі обслуговування клієнтів за адресою м. Львів, вул. Шевченка, 1 або в районах області.

Працівники Центру не приймають показники, а споживачі самостійно заповнюють письмову форму, яку залишають в скриньці для подачі показів. Заповнені форми передаються для опрацювання оператору системи розподілу — ПрАТ «Львівобленерго».

Чи обов’язково подавати показники?

Так, адже згідно з «Правилами роздрібного ринку електричної енергії» споживач, що є побутовим, зобов'язаний щомісяця знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх оператору системи розподілу (ПрАТ «Львівобленерго» та ін.)

Якщо споживач не повідомить дані електролічильника у визначений період, фактичний обсяг споживання електричної енергії за місяць визначатиметься розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.