Обробка даних...

Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Львiвенергозбут

SMS про нарахування за електроенергію — чому це зручно?

10.09.2019
ТОВ "Львівенергозбут" ("ЛЕЗ") інформує клієнтів через SMS про нарахування за спожиту електроенергію та нагадує про необхідність вчасної оплати.

Цей сервіс є зручним для клієнтів з двох причин:

• Ви оперативно отримуєте інформацію про те, скільки платити за світло — у повідомленні вказується особовий рахунок (десятизначний код) споживача та сума до оплати за електроенергію;

• у SMS одразу ж зазначене пряме інтернет-посилання на систему онлайн-оплати — тож якщо Ви ще не оплатили за світло, можете одразу це зробити.

Важливо:  відправником повідомлень про нарахування за світло має бути вказано LEZ (абревіатура «Львівенергозбут» латиницею).

Приклад SMS-повідомлення:
.

SMS-повідомлення отримують ті клієнти, які вказали свій номер телефону в наших онлайн-сервісах або ж зареєструвались на веб-сайті ТОВ «Львівенергозбут» lez.com.ua.  

Зверніть увагу, якщо Ви вже розрахувались за електроенергію, переходити на сторінку оплати не потрібно.

Додаткові консультації та роз’яснення про вказану в SMS інформацію наші клієнти можуть отримати у кол-центрі ТОВ "Львівенергозбут": (032) 242 05 68, 067 637 05 68, 050 637 05 68.

Нагадаємо, якщо Ви хочете отримувати інформацію про нарахування за світло SMS-повідомленням на Ваш телефон, а рахунки за електроенергію на електронну пошту —  для цього просто залиште свої дані на сайті ТОВ «Львівенергозбут»: http://lez.com.ua/e_account

Прес-служба ТОВ «Львівенергозбут»