Обробка даних...

Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Львiвенергозбут

Про терміни та способи подачі показників електролічильника — газета "Львівська пошта"

02.09.2019
Показники електролічильника: як і коли можна подати? Про це йдеться у матеріалі газети "Львівська пошта".

“Днями дізналась, що змінились дні подачі показників спожитої електроенергії. Скажіть, будь ласка, в який час потрібно точно подавати дані та яка є альтернатива тому, щоб не стояти в чергах у відділеннях електропостачання і своєчасно подавати показники?” Іван Гоцур, м. Львів

Олександр Горгут, прес-секретар ТОВ “Львівенергозбут”:

– Якщо раніше мовилось про п’ять календарних днів – з 1 по 5 число поточного місяця, аби подати показники електролічильників, то зараз необхідно це робити впродовж двох останніх робочих днів або трьох перших робочих днів місяця. Наприклад, показники електроенергії за серпень 2019 року потрібно повідомити своєму оператору починаючи від 29 серпня до 4 вересня включно. Зокрема, споживачі оператора системи розподілу Львівобленерго можуть повідомити дані лічильника через веб-чат на нашому сайті lez.com.ua та іншими способами: електронною поштою pokaz@loe.lviv.ua, в онлайн-сервісі “Персональний кабінет”, на номер 295-85-13 (без з’єднання з оператором), SMS-повідомленням на короткий номер 5068, через веб-чат на сайті Львівобленерго www.loe.lviv.ua або ж прийшовши у відповідне відділення електропостачання. Більше інформації про способи подачі показників читайте тут: http://lez.com.ua/pokaznyk.

Наразі є п’ять способів як подати показники. В розробці ще кілька варіантів, які пов’язані з мобільними додатками. Найшвидший спосіб подати дані – це через веб-чат на сайті Львівобленерго та Львівенергозбут. Процедура займає до хвилини часу. Якщо ж не встигли подати дані електролічильника, то сума до оплати нараховується на основі попередніх даних спожитої електроенергії за добу і множиться на решту кількість днів. Але в такому випадку кінцева сума не завжди точна, тому рекомендував би кожному своєчасно подавати показники самостійно.